Náhled
V Janských Lázních slavíme! Užijte si bohatý kulturní program. A určitě nezmeškejte kulinářské dny.
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
 
 
 
 
 
 
 
Užijte si podzimní lázeňskou pohodu!


Milí přátelé,

léto se nám nepozorovaně přehouplo do podzimu, ale krásy a léčivé síly v Krkonoších neubylo. Chceme, abyste si u nás dobře odpočinuli i pobavili. Pro nadcházející podzim jsme připravili zajímavé kulturní akce. Přijeďte a uvidíte sami!

Janské Lázně jsou tu pro vás!

 
 
 
Oslava výročí - 40 let otevření dětské léčebny Vesna

Již v pátek 17. září oslavíme 40 let od otevření dětské léčebny Vesna.

V rámci oslav je připravený program pro děti i dospělé. Kromě skvělého jídla a zábavy si budete moci léčebnu Vesnu po celý den prohlédnout. Děti jistě ocení procedury na zkoušku.
Výtěžek akce bude věnován dětské léčebně Vesna.


Navštivte unikátní stavbu, kterou realizovali italští stavitelé. Je dosud největší léčebnou v České republice a nedávno prošla za provozu rozsáhlou rekonstrukcí.

 
 
Vánoční wellness pobyt se státním příspěvkem

Chcete prožít pohádkové Vánoce bez starostí? Rezervujte si svůj Vánoční wellness pobyt se státním příspěvkem.

Vánoce v hotelu Terra*** Superior přímo v centru kolonády budou plné pohody i pohodlí.

Vychutnáte si léčebnou sílu pramenů, necháte se rozmazlit pozorným  lázeňským personálem.  Hotel je propojený s Lázeňským Domem a Aquacentrem, a tak si na vás nepřijde ani mrazivé horské povětří.

 
 
Kulinářský den

Jíte a ochutnáváte rádi? Všechny milovníky dobrého a kvalitního jídla zveme do Janských Lázní 28. září od 10.00 do 18.00 hodin na Kulinářský den.  

Celodenní akce bude plná lákavých dobrot a vaření v přímém přenosu. Ve stáncích na kolonádě ochutnáte speciality místních restaurací. Na akci najdete stánky s regionálními potravinami a výrobky od místních farmářů.
Příjemnou atmosféru doladí hudební doprovod.

 
 
Znáte naše AskNow terminály?

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti.  Již pět let se vás ptáme na vaše názory prostřednictvím AskNow terminálů.

Tyto terminály pro zpětnou vazbu umožňují, abyste se  přímo na místě vyjádřili ke kvalitě našich služeb. Na dotykovém displeji jednoduše vyplníte dotazník.

Vše je velmi přehledné a intuitivní i pro starší generaci. Veškeré vaše podněty a připomínky ihned putují ke konkrétním odpovědným osobám, které s nimi následně pracují. Díky vaší zpětné vazbě dokážeme rychle zlepšit, co nefungovalo.

Za vaši zpětnou vazbu vám děkujeme a chceme vás pobavit a obdarovat. Můžete si
pomocí AskNow terminálů zasoutěžit o zajímavou výhru. Kdo vyplní v dotazníku své údaje, je každý měsíc automaticky zařazen do slosování o lázeňský dárkový balíček.

 
 
 
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik

Nám. Svobody 272
542 25  Janské Lázně

Tel.: +420 499 860 303
sales@janskelazne.com
Staňte se našimi fanoušky
 
 
 
 
2021 SLL Janské Lázně

Tento email jste obdrželi, jelikož jste nám poskytli souhlas k zasílání informativních emailů o nabídkách, pozvánkách, zajímavostech a novinkách týkajících se SLL Janské Lázně.Jestliže si dále nepřejete tyto emaily dostávat, můžete se odhlásit.

Tato zpráva může mít charakter obchodního sdělení dle zák. č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti.Email Marketing by ActiveCampaign